Mają sprawców głośnego pobicia na dworcu autobusowym!W ręce policji wpadło pięciu młodych mężczyzn, którzy napadli i pobili dwóch 15-latków na dworcu autobusowym w Mielcu. O zdarzeniu mundurowych powiadomiła kobieta, która przechodziła obok grupy bijących się nastolatków. Podczas wyjaśniania okoliczności ustalono, że dwóch 15-latków, czekających na autobus, bez powodu zostało zaatakowanych przez pięciu nietrzeźwych osobników.
Chłopcy z obrażeniami twarzy trafili do szpitala. Zebrany materiał dowodowy oraz zeznania świadków pozwoliły przedstawić piątce zatrzymanych zarzut pobicia. Sprawcy to mieszkańcy powiatu mieleckiego i powiatu dąbrowa tarnowska, w wiek od 17 do18 lat. W chwili zdarzenia, byli pod wpływem alkoholu.
Na wniosek policji prokuratora zastosował wobec sprawców środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru, zakazu opuszczania kraju oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych.
Portal Mielec Lokalnie powstał w lutym 2016. Naszym celem jest informowanie mieszkańców powiatu mieleckiego, czyli gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.