Chodorowski zaorał system: „Już nie muszę się odwdzięczać”

Nagradzanie przez media ludzi pełniących władzę zawsze wzbudza kontrowersje. Pojawiają się sugestie, że to pewnie nie za darmo. Że wójt, burmistrz, starosta, czy inny prezydent będzie musiał jakoś się za to „odwdzięczyć”. Nie inaczej komentuje się przyznanie przez tygodnik Korso tytułu Mielczanina Roku prezydentowi, Danielowi Kozdębie.

Oliwy do ognia dolała sugestywna wypowiedź dla Radia Leliwa byłego włodarza miasta, Janusza Chodorowskiego, który od Korso otrzymał laur Mielczanina XX-lecia, a który wcześniej, jako prezydent, konsekwentnie odmawiał uczestniczenia w plebiscytach gazety.

– To ważne dla mnie, dlatego że praktycznie niewiele ode mnie już zależy: nic nikomu nie jestem w stanie za to, jako prezydent, dać. Łatwo się zdobywa różne nagrody, kiedy ktoś oczekuje, że mu się jakoś to zrekompensuje. Dziś już nie jestem prezydentem, więc trudno oczekiwać ode mnie, żebym komuś  za to coś załatwiał – mówił wprost Chodorowski,
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.