Nie radził sobie z problemami, chciał się zabić, uratowali go policjanci

Dzięki szybkiej reakcji policjantów, udało się uratować życie niedoszłemu samobójcy. Jest nim 34-letni mieszkaniec gminy Wadowice Górne. Zadzwonił on w miniony wtorek (28.06) pod numer alarmowy mieleckiej komendy policji i poinformował dyżurnego, że ma zamiar targnąć się na swoje życie. Mężczyzna powiedział, że nie radzi sobie z problemami.

Skierowani na miejsce policjanci przeszukiwali teren, w którym mógł być 34-latek. W działaniach brało udział ponad 20 funkcjonariuszy. Po ponad godzinnych poszukiwaniach policjanci odnaleźli zgłaszającego w lesie w Jamach. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia zabrała niedoszłego samobójcę do szpitala.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.