„Zwracał” towar i pobierał pieniądze z kasy

Policja schwytała sprawców włamania w Podborzu

W ręce mieleckiej policji wpadł 27-latek, który – jako sprzedawca sklepu – wykorzystując paragony pozostawione przez klientów, „zwracał” towar i pobierał sobie pieniądze z kasy.

Do oszustw dochodziło w jednym ze sklepów z wyposażeniem wnętrz w Mielcu. W połowie sierpnia, przez kilka dni, pracownik marketu wykorzystywał pozostawione przez klientów paragony. Na ich podstawie „zwracał” towar i pobierał gotówkę z kasy.
Straty jakie powstały w wyniku jego przestępczego działania, oszacowano na 600 złotych. Proceder ten zarejestrował sklepowy monitoring.

Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu. 27-latek przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Grozi mu kara od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.