Alicja Majewska zaśpiewa w Mielcu

Dziś (23.09) o godz. 18.30 w kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej w Mielcu odbędzie się koncert z okazji XVII Światowych Dni Papieskich pt. „Jeśli miłość największa w prostocie…”. Wystąpią: Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz oraz Strzyżowski Chór Kameralny pod dyrekcją Grzegorza Oliwy. Wstęp jest wolny.
Alicja Majewska jest znaną piosenkarką pop. Ogromną popularnością cieszyła się szczególnie w czasach PRL. Zadebiutowała w 1968 na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. W 1975 zdobyła nagrodę główną na Festiwalu w Opolu. Pięć lat później zdobyła Grand Prix na festiwalu w Rostocku. Uhonorowana została również Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” (2005 r.).O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.