Porażka w strugach deszczu
Po wyrównanym meczu toczonym w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych Stal Mielec przegrała dziś (23.09) w Opolu z tamtejszą Odrą 1-0. Jedyna bramka spotkania w 71. minucie padła z rzutu karnego, który był konsekwencją faulu Rafała Grodzickiego. Wcześniej sędzia mógł i powinien odgwizdać „jedenastkę” dla mielczan, kiedy to rywal w polu karnym ciągnął za koszulkę Dejana Dermanovića.
Stal walczyła do końca. Tym razem nie udało się. W doliczonym czasie gry drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Michał Janota. Co ciekawe obejrzał ją już po zejściu z boiska. Nie zawiedli kibice FKS, którzy, mimo rzęsistego deszczu, dopingowali swoich piłkarzy aż do końca.

Szacunek dla tych, którzy wspierali nas w Opolu. #RAZEM tworzymy Stal Mielec! 👏

Opublikowany przez FKS Stal Mielec na 23 września 2017Odra Opole – Stal Mielec: 1-0

Stal: Radosław Majecki – Mateusz Gancarczyk, Rafał Grodzicki, Krzysztof Kiercz, Leândro – Łukasz Wroński, Arkadiusz Górka (77. Tomasz Swędrowski), Michał Janota (89. Dominik Sadzawicki), Krystian Getinger, Maksymilian Banaszewski – 20. Dejan Đermanović (77. Piotr Marciniec).

Skrót meczu można obejrzeć TUTAJ.
O Mielec Lokalnie 3111 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.