Zachwaszczone dzikie wysypiska śmieci, w których koczują menele

Zdjęcie ilustracyjne
Widoki, jakie w Mielcu „odkryła” wiosna, nie przynoszą temu miastu chwały. Chodzi o zarośnięte chaszczami dzikie wysypiska, gdzie gromadzą się miłośnicy tanich trunków.

Jedno z takich miejsc znajduje się przy ul. Brekieszów. – Tam są krzaki, zarośla i tzw. ludzie z marginesu – alarmuje radna Danuta Pazdro. – Pojawiły się tam w ogromnej ilości śmieci, lodówki, walizki. Przedziwnie to wygląda…
Kolejna antywizytówka Mielca znajduje się w rejonie ul. Lotniskowej (na zdjęciu). – Tam zrobiło się jedno wielkie śmietnisko, chyba największe w regionie – uważa Danuta Pazdro. – Otwarta przestrzeń przyjmuje wszystko, ale wygląda to naprawdę koszmarnie.

Z kolei radny Krzysztof Szostak wskazuje na działkę przy ul. Obrońców Westerplatte. – Są tam krzaki, wyrzucane są śmieci, schodzą się tan różne środowiska spożywające napoje wyskokowe – wylicza, apelując do władz miasta o wyczyszczenie tej nieruchomości.
A czy w okolicach Waszego zamieszkania są takie miejsca? Jeśli tak, to prosimy o kontakt.O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.