Na osiedlu Szafera powstanie miejsce wypoczynku rodzinNajprawdopodobniej przed wakacjami w rejonie ulic Brekieszów i Szafera w Mielcu powstanie miejsce wypoczynku dla rodzin. Większość placu została już wybudowana. Powstało m.in. miejsce na aktywność dla młodzieży z urządzeniami do streetworkoutu, na których w ubiegłym roku zorganizowano sporą imprezę sportową. Znalazły się tam również wysokiej jakości urządzenia do ćwiczeń dla tej starszej części mieszkańców.

W tym roku ma tam powstać plac zabaw dla dzieci, na którym do dyspozycji będą m.in.: statek ze zjeżdżalniami, leżący niedźwiedź, skaczące płyty, bujaki, huśtawki w kształcie zwierząt. Będzie to trzeci, ostatnia już część całego przedsięwzięcia.
– Niektóre miejsca budowane są etapami i równolegle, po to aby spełniać na bieżąco oczekiwania mieszkańców – tłumaczy Jakub Cena, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej. – Fakt, że plac obecnie wygląda nieatrakcyjnie, ale to dlatego że nie jest to inwestycja zakończona. W tym roku na ten cel zapisaliśmy 160 tys. zł. Trzymamy więc kciuki za Urząd Miasta, aby jeszcze przed wakacjami dzieci mogły się cieszyć tym miejscem.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.