Na osiedlu Szafera powstanie miejsce wypoczynku rodzin
Najprawdopodobniej przed wakacjami w rejonie ulic Brekieszów i Szafera w Mielcu powstanie miejsce wypoczynku dla rodzin. Większość placu została już wybudowana. Powstało m.in. miejsce na aktywność dla młodzieży z urządzeniami do streetworkoutu, na których w ubiegłym roku zorganizowano sporą imprezę sportową. Znalazły się tam również wysokiej jakości urządzenia do ćwiczeń dla tej starszej części mieszkańców.

W tym roku ma tam powstać plac zabaw dla dzieci, na którym do dyspozycji będą m.in.: statek ze zjeżdżalniami, leżący niedźwiedź, skaczące płyty, bujaki, huśtawki w kształcie zwierząt. Będzie to trzeci, ostatnia już część całego przedsięwzięcia.
– Niektóre miejsca budowane są etapami i równolegle, po to aby spełniać na bieżąco oczekiwania mieszkańców – tłumaczy Jakub Cena, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej. – Fakt, że plac obecnie wygląda nieatrakcyjnie, ale to dlatego że nie jest to inwestycja zakończona. W tym roku na ten cel zapisaliśmy 160 tys. zł. Trzymamy więc kciuki za Urząd Miasta, aby jeszcze przed wakacjami dzieci mogły się cieszyć tym miejscem.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.