Wypadek na obwodnicy. Ciężko ranna kobieta

Policja szuka świadków oszustwa przy Solskiego 6

Dziś popołudniu na obwodnicy Mielca doszło do groźnego do zdarzenia dwóch aut. Kierująca jednym z nich w stanie ciężkim trafiła do szpitala

Do wypadku doszło około godziny 15 na obwodnicy miasta, na wysokości zjazdu w kierunku Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Mościsk i Szydłowca.

Z informacji przekazanych przez mielecką policję wynika, że kierująca fiatem wymusiła pierwszeństwo, doprowadzając do zderzenia z osobową hondą.
Kierującą fiatem kobietę w ciężkim stanie zabrano do szpitala. Obwodnica do godziny 18:30 była całkowicie zablokowana. Ruch w tym rejonie pobliskimi odbywał się drogami. Natomiast samochody, które brały udział w wypadku, dość długo straszyły w rowie.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.