Tragiczna śmierć pieszego. Nie miał odblasku

Dramat w Wadowicach Dolnych. Ludzkie zwłoki w studni

Dziś wieczorem w Jaślanach doszło do tragicznego w skutkach potrącenia pieszego. Życie mężczyzny, mimo reanimacji, nie udało się uratować.
Z informacji przekazanych przez mielecką policję wynika, że tragiczne potrącenie pieszego miało miejsce dziś wieczorem na skrzyżowaniu dróg powiatowych w Jaślanach, w gm. Tuszów Narodowy.

Około godz. 19, na granicy terenu niezabudowanego, na nieoświetlonym łuku ulicy samochód marki Ford Mondeo, który jechał do Jaślan od strony Józefowa, nagle wjechał w 62-letniego mężczyznę. Pieszy poruszał się piechotą i nie miał odblasku.

W wyniku potrącenia 62-latek zmarł. Kierowca forda, 23-letni mężczyzna, był trzeźwy. Pobrano mu do analizy krew. Badanie to ma stwierdzić brak lub obecność narkotyków i alkoholu w jego organizmie.

Na miejscu interweniowali między innymi druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaślanach.

– O zdarzeniu zostaliśmy powiadomieni po godzinie 19. Na miejscu zastaliśmy sytuację, w której doszło do potrącenia pieszego. Nasze działania polegały na wydobyciu poszkodowanego z pojazdu, prowadzeniu reanimacji wraz z ratownikami medycznymi, a także zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – przekazują druhowie.
Tragiczna śmierć pieszego. Nie miał odblasku
Miejsce tragedii. Zdjęcie: OSP Jaślany.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.