Volkswagen wylądował w rowie. W aucie były trzy osoby, wszystkie pijane

Byłeś świadkiem tego wypadku? Zgłoś się na policję

Kierująca volkswagenem Ukrainka straciła panowanie nad pojazdem i dachowała, „lądując” w przydrożnym rowie. Była pijana. Jechały z nią dwie osoby. Też były nietrzeźwe.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (09.04), po godzinie 18, w jednej z miejscowości na terenie powiatu mieleckiego. 49-letnia Ukrainka, jadąc samochodem marki Volkswagen Polo, straciła panowanie nad pojazdem, dachowała i wjechała do  rowu.
W pojeździe znajdowały się trzy osoby. Żadna z nich początkowo nie przyznawała się do kierowania autem, dodatkowo co rusz zmieniali wersję zdarzeń.

Wyczuwalny był od wszystkich alkohol. Jak się okazało, wszyscy byli nietrzeźwi. Na szczęście w wyniku zdarzenia żaden z nich nie ucierpiał.

Całą trójkę zatrzymano i przewieziono do mieleckiej komendy policji. Samochód stanął na parkingu strzeżonym, z którego pobrano i zabezpieczano ślady.

Ukrainka przyznała się do winy. Jak się okazało, podczas kierowania pojazdem miała ponad promil alkoholu w swoim organizmie.
Kobieta usłyszała zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
O Mielec Lokalnie 3111 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.