Groźny wypadek na obwodnicy. Dwie osoby w stanie ciężkim w szpitalu

Groźny wypadek na obwodnicy. Dwie osoby w stanie ciężkim w szpitalu [FOTO]

Wczoraj w nocy na obwodnicy Mielca miał miejsce groźny wypadek. Pijany kierowca stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Zarówno on, jak i jadący z nim mężczyzna, z poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala.  

Do wypadku doszło we wtorek (11.04), około godz. 2, na obwodnicy Mielca. Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem marki Ford Mondeo, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie dachował do rowu. W pojeździe znajdowały się dwie osoby.
Zarówno kierujący, jak i jadący z nim pasażer, byli nietrzeźwi. Z uwagi na doznane poważne obrażenia, obaj zostali przewiezieni do szpitala. Na miejscu pracowała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza. W sprawie trwają dalsze czynności.

Groźny wypadek na obwodnicy. Dwie osoby w stanie ciężkim w szpitalu
Groźny wypadek na obwodnicy. Dwie osoby w stanie ciężkim w szpitaluGroźny wypadek na obwodnicy. Dwie osoby w stanie ciężkim w szpitalu
Zdjęcia: KPP Mielec.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.