Prezentownik – zaskocz Babcię i Dziadka oryginalnym prezentem

Prezentownik - zaskocz Dziadków oryginalnym prezentem!

W dniach 21-22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. To doskonały moment, żeby okazać naszym Seniorom dużo miłości i poza życzeniami, podarować im również drobny upominek. Obecnie na rynku jest tak wiele propozycji, że często mamy problem z wyborem. Z drugiej strony nasi Seniorzy często pytani o to co chcieliby otrzymać mówią, że mają wszystko co im potrzeba. Jak więc ich zaskoczyć? Co im podarować, żeby byli zadowoleni? Gdzie szukać inspiracji? W odpowiedzi na te pytania, przychodzimy z kilkoma propozycjami sprawdzonych prezentów. Zapraszamy do lektury poniższego materiału i wyboru prezentu idealnego Twoim zdaniem!

Po pierwsze – Babcia

Szukając prezentu dla Babci często myślimy o okularach, które pozwolą na swobodne czytanie książek i oglądanie telewizji. To dobry pomysł, jeśli znamy parametry szkieł naszego Seniora, możesz zdecydować się na gotowy prezent. Jeśli jednak nie posiadasz takiej wiedzy, dobrym rozwiązaniem jest voucher bądź zakup jedynie oprawek, które następnie, przy wsparciu optyka, Babcia uzupełni o odpowiednie szkła.

Doskonale na prezent dla Babci sprawdzi się również kosmetyk, który Babcia będzie mogła używać na co dzień. Polecane produkty to kremy do twarzy o właściwościach ujędrniająco-nawilżających, pięknie pachnące balsamy do ciała czy rąk a także mgiełki zapachowe, które będą mogły otulić Babcię niebiańskim zapachem. Do tego wszystkiego, w każdej konfiguracji doskonale sprawdzą się czekoladki bądź inne słodkości a także kalendarz, który pozwoli Babci na zaznaczanie dla niej ważnych dni do wspólnej celebracji przy herbacie. Piękny długopis może stanowić również jego uzupełnienie.

Prezenty znajdziesz na: https://allegro.pl/strefa/prezenty/dla-babci

Po drugie – Dziadek

Dla Dziadka możesz zdecydować się na przykład na hobbistyczne modele do sklejania, które pozwolą przenieść Dziadka w sferę młodzieńczych marzeń. Możesz wybierać spośród modeli samolotów, samochodów czy puzzli 3D oddających rzeczywiste budowle na całym świecie. Najczęściej występują one w różnych rozmiarach, dlatego indywidualnie możesz wybrać skalę trudności. To również świetny pomysł na wspólną rozrywkę.

Dla Dziadków ceniących sobie aktywność fizyczną, możesz pomyśleć o zakupie wygodnej odzieży sportowej bądź akcesoriów, które ułatwią mu ćwiczenia. Są to m.in. odpowiednie ściągacze na kolana czy nadgarstki a także sprzęt medyczny jak ciśnieniomierz czy pulsoksymetr.

Sprawdzonym pomysłem na prezent jest również koszulka na przykład z miłym napisem „Najlepszy Dziadek na Świecie”, „Takiego Dziadka jak ja nie ma nikt na tym świecie” czy „Dziadek pierwsza klasa”. Możesz również zdecydować się na nadruk z Waszym wspólnym zdjęciem.

Po trzecie – Babcia i Dziadek

Jeśli planujesz podarować Dziadkom wspólny prezent może to być na przykład ramka na zdjęcia, którą możesz dowolnie skomponować. Jeśli z kolei posiadasz znacznie więcej wspólnych zdjęć z Dziadkami możesz wybrać album na zdjęcia i opatrzyć je wieloma pozytywnymi komentarzami. Taka pamiątka na pewno będzie bliska sercu Dziadków i będzie stanowić idealny prezent. Nie ma bowiem nic piękniejszego od wspólnych wspomnień i chwil radości.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.