Zwłoki w Potoku Zgórskim. To zaginiony Mirosław G.

Znamy szczegóły tragedii w Górkach [ZDJĘCIA]

Dziś około południa w Potoku Zgórskim w Podborzu znaleziono ciało mężczyzny. Policja potwierdziła, że to zaginiony Mirosław G., 60-letni mieszkaniec tej miejscowości.

Mężczyzna ostatni raz widziany był 8 stycznia 2022 r. w okolicy sklepu w Podborzu. Od tego czasu nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Wczoraj poinformowaliśmy o jego poszukiwaniach. Dziś policja powiadomiła o odnalezieniu zwłok zaginionego w Potoku Zgórskim w Podborzu.

Na razie nie znamy przyczyn śmierci mężczyzny. Nie wiemy, czy to był nieszczęśliwy wypadek, samobójstwo, czy może udział w tym miały osoby trzecie. Czynności w tej sprawie prowadzi mielecka policja pod nadzorem prokuratury.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.