Pijana rowerzystka przed północą w Mielcu. Miała ponad dwa promile

Uczniowie mieleckich szkół piją, palą i śmiecą. Mandaty… płacą mieszkańcy

Jeśli słyszymy o pijanych rowerzystach, są to zazwyczaj starsi panowie „pod wąsem”. Ten stereotyp złamała 18-letnia mieszkanka wsi Podleszany.
Młoda rowerzystka jechała jednośladem, mając w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Wpadła w środę (02.08), tuż przed północą, na ulicy Sienkiewicza w Mielcu. Teraz odpowie za to przed sądem.  

Tego samego dnia, po godzinie 14 w Wadowicach Dolnych mieleccy policjanci podjęli interwencję wobec rowerzysty, który wyglądał na mocno pijanego.

Mężczyznę przebadano na alkomacie. Miał ponad 2.5 promila alkoholu. 60-letni mieszkaniec Wadowic Dolnych również stanie przed sądem.
Policjanci przypominają, że każdy nietrzeźwy kierowca, także rowerzysta, stanowi zagrożenie dla siebie i innych użytkowników dróg.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.