WOLA MIELECKA. Wypadek z udziałem karetki, która przewoziła kobietę z podejrzeniem Covid-19 [ZDJĘCIE]

Dziś (07.08) po godzinie 9 na drodze wojewódzkiej (przed mostem) w Woli Mieleckiej, na trasie Mielec-Tarnów, doszło do zderzenia karetki Pogotowia Ratunkowego z samochodem dostawczym. Droga jest zablokowana. Pojazdy są kierowane na objazdy.  

Z nieoficjalnych informacji wynika, że ambulans, który brał udział w zdarzeniu, przewoził kobietę z podejrzeniem obecności koronawirusa. Pacjentka doznała obrażeń biodra i została przewieziona do Szpitala Specjalistycznego w Mielcu. Kierowca samochodu dostawczego trafił do szpitala w Dębicy.

Ucierpieli również dwaj ratownicy, którzy jechali karetką. Obaj z obrażeniami ciała trafili do szpitala w Mielcu. Na szczęście życiu żadnego z uczestników wypadku nie zagraża niebezpieczeństwo.
Fot. Uwaga Policja Mielec (Okolice)
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.