Nielegalne automaty hazardowe w Mielcu

Nielegalne automaty do gier hazardowych w Mielcu

Podkarpaccy funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej wykryli w Mielcu cztery nielegalne automaty, które służyły do gier hazardowych.

Nielegalne automaty były w jednym z lokalu w Mielcu. Wykryli je i zabezpieczyli funkcjonariusze KAS.
Przeprowadzone czynności potwierdziły hazardowy charakter urządzeń. Automaty trafiły do dalszego postępowania prowadzonego przez Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy w Przemyślu.

Podkarpacka KAS przypomina, że osobom odpowiedzialnym za urządzanie i prowadzenie nielegalnych gier hazardowych grozi: kara grzywny do 720. stawek dziennych albo kara pozbawienia wolności do trzech lat, albo obie te kary łącznie.

Organizatorowi nielegalnych gier a także właścicielowi lokalu grozi również kara pieniężna w wysokości 100 tysięcy złotych od każdego nielegalnego automatu.
Przestępstwo popełnia także osoba, która uczestniczy w nielegalnych grach hazardowych. Jest to zagrożone karą grzywny do 120. stawek dziennych.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.