Przed nami Dni Mielca. Sprawdź, co i gdzie się wydarzy

Znamy plan Dni Mielca. Będą gwiazdy [PROGRAM]

W ten weekend Mielec zaprasza na swoją sztandarową imprezę. W programie jest wiele atrakcji. Wystąpią między innymi: Myslovitz, Sarius, Paluch i Kaja Paschalska.

Jedną z głównych atrakcji pierwszego z Dni Mielca, czyli soboty (27.08) będzie „Style Mielec – Festiwal Kultury Ulicznej”. Jest to wydarzenie do miłośników tańca, muzyki i kultury ulicznej.
W parku Rzeszowiaków (za gmachem Miejskiej Biblioteki Publicznej) w godzinach 14-19 odbędzie się finał hip-hopowej rywalizacji, w której udział weźmie około sto osób. Sędziami będą znani tancerze.

Od godziny 17 na placu targowym przy ulicy Sportowej zaplanowano mistrzostwa Mielca w malowaniu kredą na ulicy. Sobotni wieczór na błoniach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zarezerwowany jest dla fanów hip-hopu.

O godzinie 20 wystąpi Sarius, a dwie godziny później – Paluch. Obaj to czołówka polskiego rapu.

W niedzielę (28 bm.) organizatorzy Dni Mielca zapraszają do parku im. Stanisława Lachmana, gdzie wystąpią zespoły z miast partnerskich Mielca:
  • Grupo Folclorico e Etnografico de Vila Nova de Poiares (Portugalia)
  • Harmonie Municipale de Douchy-les-Mines (Francja)
  • Soliści i Zespół Ludowy z Tiszaföldvár (Węgry)
  • Summer Voice (Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu)

O godzinie 17 na scenie na błoniach MOSiR wystąpi zespół QUERBEAT z Lohne (Niemcy).

Dwie godziny później zaprezentuje się formacja STARS & HITS. Tworzą ją: Kaja Paschalska, Bilguun Ariunbaatar, Basia Mezler oraz Artur Chamski.

Artyści, którzy brali udział w telewizyjnym show „Twoja twarz brzmi znajomo”, wcielą się w gwiazdy, naśladując ich brzmienie i zachowanie na scenie. Dopełnieniem będą stylowe kostiumy, peruki i rekwizyty. Niedzielę zakończy koncert zespołu Myslovitz.

Paluch, Myslovitz i Paschalska na Dniach Mielca

Wydarzeniami towarzyszące Dni Mielca

  • zabawa dla dzieci – The Clown Circus Show Ruphert i Rico (Park Lachmana);
  • XI Zlot Pojazdów Zabytkowych AMERICAN CARS (parking przy ulicy Sportowej).O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.