Mieli przy sobie narkotyki. Grozi im więzienie
Mieli przy sobie narkotyki, grozi im więzienie
Zdjęcie ilustracyjne

Trzy lata więzienia grożą dwóm młodym mielczanom, przy których policjanci znaleźli narkotyki. Mieli je zarówno w aucie, jak i w mieszkaniu.

W sobotę (21.05) policjanci pracowali na ulicy Jagiellończyka w Mielcu. Nagle zauważyli podejrzanie zachowujący się samochód marki BMW.
Kierowca na widok radiowozu zaczął nerwowo się zachowywać, po czym przyspieszył. Funkcjonariusze zatrzymali auto na ulicy Kusocińskiego.

Z wnętrza samochodu dochodził zapach marihuany. W schowku w drzwiach pasażera, policjanci znaleźli narkotyki: porcję suszu roślinnego oraz młynek.

Zarówno 21-letni kierujący, jak i jego 19-letni pasażer zostali zatrzymani. Policjanci przebadali tego pierwszego na zawartość alkoholu. Wynik był negatywny. Mężczyznę zbadano także testerem na zawartość narkotyków w organizmie. Tym razem z wynikiem pozytywnym w kierunku marihuany.

Dało to podstawę do pobrania krwi kierującemu, co będzie dowodem w postępowaniu dotyczącym kierowania pod wpływem środków odurzających.
Podczas prowadzonych czynności w tej sprawie, policjanci przeszukali również mieszkania zajmowane przez zatrzymanych mężczyzn. U 19-latka znaleziono ponad 40 gramów suszu roślinnego.

Obaj mielczanie usłyszeli zarzut posiadania narkotyków. Przyznali się do winy i złożyli wyjaśnienia.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.