Mieleckie wtopy 2017
Nie będziemy ukrywać, zestawiając obciachy roku mieliśmy kłopoty bogactwa. W przeciwieństwie do hitów, było w czym wybierać. No i wybraliśmy. Oto mieleckie wtopy AD 2017:

1. Strajk w firmach Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Pracownicy jednej z firm mieli usłyszeć od kierownictwa: „Albo pracujecie za grosze, albo na wasze miejsce bierzemy Ukraińców”.
2. Kilkudziesięcioro uczniów Szkoły Podstawowej nr 9 w wieku 11-13 lat z objawami zatrucia trafiło do szpitala.  Ewakuowano w sumie 389 uczniów, 35 nauczycieli i 60 przedszkolaków z 8 opiekunami. Kto winien? Wszystko wskazuje, że to osoby, które mimo tego, że wymalowały salę gimnastyczną farbą z podejrzanymi składnikami, odpowiednio jej nie przewietrzyły. Mówiąc wprost – skandal.

3. Kontrowersje wokół planów budowy wieży widokowej, na której miała stanąć wielka figura Maryi. Budowla miała kosztować okrągły milion złotych. Koniec końców radni zrezygnowali z inwestycji.
4. Szokujące informacje na temat stanu budynku Samorządowego Centrum Kultury. Jest tak źle, że część pomieszczeń została wyłączona z użytkowania. Co gorsza, remonty niewiele dają.

5. Marek Kamiński, wiceprzewodniczący Rady Powiatu oskarżony o to, że wykorzystując swoją pozycję wymusił na personelu SOR-u specjalne traktowanie, w tym przewiezienie go karetką do Rzeszowa.

Loading poll ...
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.