Mielecki złodziej… perfum
W ręce policji wpadł 31-letni mieszkaniec Mielca, który kradł perfumy w miejscowych drogeriach. W  ustaleniu tożsamości złodzieja pomógł monitoring. Grozi mu więzienie.

Sprawa ma swoją historię. Jak przyznają mundurowi, w ostatnim czasie wpływały do nich zawiadomienia od właścicieli drogerii, o kradzieżach różnego rodzaju perfum. Mieleccy policjanci zajmujący się tą sprawą ustalili, że kradzieży może dokonywać ten sam człowiek. I mieli rację.

Złodziejem okazał się osobnik, który został zarejestrowany na monitoringu. Policjanci rozpoznali na nim mężczyznę, który w przeszłości był sprawcą innych kradzieży. To 31-letni mieszkaniec miasta.
W chwili zatrzymania, był pijany. Funkcjonariusze ustalili, że przez ostatnich kilka miesięcy mężczyzna kradł w drogeriach. Łączne straty oszacowano na ponad 2 tys. zł. 31-latek przyznał się do tych kradzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. W tej sprawie policja prowadzi dalsze czynności.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.