Mielec.lokalnie24.com kończy dwa lata! Dziękujemy, że jesteście z nami!18 lutego 2016 roku, czyli dokładnie dwa lata temu, powstał serwis mielec.lokalnie24.com. To 730 dni z Wami i dla Was. Dziękujemy! Pierwsza informacją, jaką opublikowaliśmy, dotyczyła planowanej budowy ujęcia wody dla Mielca na terenach leśnych w okolicach Szydłowca. Więcej o tym TUTAJ.
W sumie przez te dwa lata napisaliśmy 755 wiadomości. Natomiast Wy zamieściliście 307 komentarzy. To chyba niezła średnia, świadcząca dodatkowo o interakcji między nami. To ważne. Oczywiście chcemy dalej się rozwijać. Mamy wiele ciekawych pomysłów. Ale póki co o tym sza.
Cieszymy się, że z dnia na dzień przybywa nam Czytelników. Codziennie łączy się z nami kilka tysięcy osób. To pokazuje, że w dzisiejszym świecie najwięcej informacji poszukuje się w Internecie, który jest najdynamiczniej rozwijającym się medium. Rosnąca liczba Czytelników zobowiązuje do dalszej pracy. Świadczy również o tym, że nasza praca ma sens. Że razem tworzymy lokalną Wspólnotę.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.