Portal mieleclokalnie.pl kończy dwa lata. Dziękujemy, że jesteście z nami

Dokładnie dwa lata temu, czyli 18 lutego 2016 roku, powstał portal mieleclokalnie.pl. To 730 dni z Wami i dla Was. Dziękujemy. Pierwsza informacją, jaką opublikowaliśmy, dotyczyła planowanej budowy ujęcia wody dla Mielca na terenach leśnych w okolicach Szydłowca. Więcej o tym TUTAJ.

W sumie przez te dwa lata napisaliśmy 755 wiadomości. Natomiast Wy zamieściliście 307 komentarzy. To chyba niezła średnia, świadcząca dodatkowo o interakcji między nami. To ważne. Oczywiście chcemy dalej się rozwijać. Mamy wiele ciekawych pomysłów. Ale póki co o tym sza.
Cieszymy się, że z dnia na dzień przybywa nam Czytelników. Codziennie łączy się z nami kilka tysięcy osób. To pokazuje, że w dzisiejszym świecie najwięcej informacji poszukuje się w Internecie, który jest najdynamiczniej rozwijającym się medium. Rosnąca liczba Czytelników zobowiązuje do dalszej pracy. Świadczy również o tym, że nasza praca ma sens. Że razem tworzymy lokalną Wspólnotę.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.