MIELEC. Kierował samochodem pomimo sądowego zakazu, miał narkotyki

Trzy lata więzienia grozi 36-letniemu mieszkańcowi Mielca, który kierował oplem pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dodatkowo miał przy sobie narkotyki.

Podczas kontroli drogowej 36-latek przyznał się mieleckim policjantom, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, bo, jak tłumaczył, zostały mu one kilkakrotnie odebrane przez sąd. Podejrzenia mundurowych wzbudziło nerwowe zachowanie mężczyzny. Jak się okazało słusznie. W jego odzieży funkcjonariusze znaleźli woreczek z tajemniczą zawartością. Narkotester potwierdził, że to marihuana.
36-latek został zatrzymany. W toku dalszych czynności policjanci przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków oraz kierowania pojazdem pomimo posiadanego sądowego zakazu. Mężczyzna przyznał się do winy. Wkrótce ma stanąć przed sądem.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.