ŁYSAKÓW. Tragiczna śmierć motocyklisty. Zderzył się z kombajnem

Mielecka policja wyjaśnia okoliczności tragedii, do której doszło wczoraj (22.07) w Łysakowie, w gminie Czermin. W wyniku zderzenia z kombajnem śmierć poniósł tam 45-letni motocyklista.

Do wypadku doszło po godzinie 18, na drodze gminnej. Z ustaleń policjantów wynika, że 45-letni mężczyzna kierując motocyklem, na łuku drogi widząc jadący z przeciwka pojazd rolniczy zaczął hamować, w efekcie tego stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w kombajn. Za motocyklistą jechał również jednośladem jego 17-letni syn. Pomimo udzielonej pomocy medycznej mężczyzna zmarł.
Na miejscu wypadku pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Kierujący kombajnem był trzeźwy. Okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia ma wyjaśnić prowadzone w tej sprawie postępowanie.
O Mielec Lokalnie 3089 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.