Stal Mielec w krajowej elicie

Miliony na koncie FKS Stal Mielec. Klub uratowany

Spełniło się marzenie kibiców mieleckiej Stali! Piłkarze FKS rozgromili dziś (17.07) Zagłębie Sosnowiec 0-3 i na kolejkę przed końcem sezonu zapewnili sobie awans do wymarzonej od 24 lat Ekstraklasy! Dwie bramki zdobył niezawodny Michał Żyro.
33 kolejka Fortuna 1 Ligi, piątek, 17 lipca 2020 r.
Zagłębie SosnowiecStal Mielec 03 (Mak 22’, Michał Żyro 46′, 51′)
FKS: Jakub Wrąbel – Mateusz Żyro, Maciej Domański, Maciej Urbańczyk, Mateusz Mak (83′ Jakub Bartosz), Szymon Stasik (84′ Adam Kramarz), Michał Żyro, Bartosz Nowak, Krystian Getinger, Lukas Bielak, Robert Dadok (62′ Grzegorz Tomasiewicz).

#PoDawnyBlask

📣Dobrze reprezentujcie nasze piękne Podkarpacie 🇵🇱✌️⚽️⚽️⚽️PGE FKS Stal Mielec #PoDawnyBlask

Opublikowany przez Marcina Warchoł Piątek, 17 lipca 2020

Miłość, miłość w Zakopanem!!!!

Opublikowany przez PGE FKS Stal Mielec Piątek, 17 lipca 2020

 

W ostatniej kolejce sezonu 2019/20 biało-niebiescy zmierzą się na swoim stadionie z żegnającą się z Fortuna I Ligą Chojniczanką Chojnice (17 miejsce w tabeli). Ten mecz odbędzie sie w sobotę (25.07), o godzinie 17:40. Szykuje się wielka feta z okazji awansu do Ekstraklasy. Będzie się działo!O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.