FKS STAL MIELEC. Sroga zemsta trenera Artura Skowronka. Pogrom na Solskiego

Niewiele ponad rok temu zarząd FKS Stal Mielec podziękował za współpracę Arturowi Skowronkowi i zatrudnił nowego trenera. Dziś 38-latek powrócił na Solskiego już jako opiekun piłkarzy Wisły Kraków i upokorzył swój były klub. Wynik 0-6 mówi wszystko.

Goście od początku spotkania pokazywali, kto rządzi na boisku. W pierwszych 45. minutach strzeliła trzy bramki. W przerwie trener mielczan przeprowadził dwie zmiany, ale zamiast coś nimi poprawić, to było jeszcze gorzej. Minęło zaledwie 10 minut i było już 0:6. Stal próbowała strzelić gola honorowego. Paweł Tomczyk był nawet tego blisko, ale obrońca Wisły interweniował blisko linii bramkowej.

7 kolejka PKO BP Ekstraklasy, niedziela, 18 października 2020 r.
FKS Stal MielecWisła Kraków: 0:6
FKS: Rafał Strączek – Marcin Flis (76′ Mateusz Żyro), Maciej Domański (46′ Martin Sus), Maciej Urbańczyk, Kamil Kościelny, Wojciech Błyszko, Grzegorz Tomasiewicz, Mateusz Matras, Krystian Getinger (46’ Andreja Prokić), Petteri Forsell (60’ Jakub Wróbel), Paweł Tomczyk (65’ Łukasz Zjawiński).