Bogusław Wyparło opuszcza sztab FKS Stali Mielec

Bogusław Wyparło opuszcza sztab FKS Stali Mielec
Fot. FKS Stal Mielec

Bogusław Wyparło odchodzi ze sztabu szkoleniowego FKS Stali Mielec. W ciągu kilku najbliższych dni klub ma podać nazwisko jego następcy.

Bogusław Wyparło od 2014 roku pełnił funkcję trenera bramkarzy naszego zespołu. Pracował w sztabach: Janusza Białka, Zbigniewa Smółki, Artura Skowronka, Dariusza Marca, Dariusza Skrzypczaka, Leszka Ojrzyńskiego i Włodzimierza Gąsiora. W latach 2017 – 20 był również dyrektorem budowanej od podstaw Akademii PGE FKS Stal Mielec.
„Bodzio W” to przede wszystkim były, znakomity bramkarz. Zagrał w 359 meczach najwyższego szczebla rozgrywkowego, w tym w 174 w barwach naszego klubu. W latach 1998–99 rozegrał trzy mecze dla reprezentacji Polski. Oficjalnie karierę sportową zakończył w 2016 roku w Stali Mielec.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.