Druga ofiara wypadku w Górkach. Konrad już z Norbertem

Dziś (20.12) w nocy w Kliszowie doszło do tragedii. Samochód najechał na leżącego na jezdni 37-letniego pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.

W jednym z krakowskich szpitali zmarł 19-letni Konrad z Wampierzowa, który wraz z bratem bliźniakiem, Norbertem, rozbił się motoszybowcem w Górkach.
Przypomnijmy, że do tragedii doszło w sobotę (04.06) w Górkach. Z nieustalonych jak dotąd przyczyn około godziny 21 w pobliżu trawiastego, prywatnego lądowiska na ziemię runął motoszybowiec z dwoma młodymi mężczyznami na pokładzie.

Na miejscu trwały czynności ratownicze prowadzone przez załogę śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego . Na miejscu zdarzenia całą noc trwały czynności mające na celu zabezpieczenie materiału dowodowego. Ma on posłużyć do wyjaśnienia dokładnych okoliczności tego wypadku.

W sprawie trwają czynności z udziałem Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych.
Na pokładzie motoszybowca było dwóch 19-letnich bliźniaków w Wampierzowa. Norbert  zginął na miejscu. Konrad jakimś cudem wydostał się z płonącej maszyny. W ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Krakowie.

Znamy szczegóły tragedii w Górkach [ZDJĘCIA]
Tydzień później, w sobotę (11.06) zmarł. Pogrzeb Norberta i Konrada zaplanowano na piątek (17.06). Msza św. żałobna odprawiona zostanie godzinie 11 w kościele parafialnym w Wadowicach Górnych.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.