Chwycił za kuchenny nóż i zranił go w szyję

Byłeś świadkiem tego wypadku? Zgłoś się na policję

Na mieleckiej starówce doszło do awantury, w wyniku której jeden z mężczyzn chwycił za kuchenny nóż i zranił w szyję swojego kompana. Groził mu też pozbawieniem życia.




Do zdarzenia doszło w sobotę (08.10) wieczorem. Z ustaleń policji wynika, że w jednym z mieszkań na starówce, podczas libacji alkoholowej, doszło do nieporozumienia między jej uczestnikami.

Jeden z mężczyzn chwycił za kuchenny nóż i zranił w szyję drugiego, grożąc mu pozbawieniem życia. Ten drugi uciekł z miejsca zdarzenia i zadzwonił na numer alarmowy powiadamiając służby.

Już chwilę po zdarzeniu policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia ciała 41-letniego mężczyzny. To 50-letni mieszkaniec Mielca. Podczas prowadzonych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli kuchenny nóż.

Przesłuchali też 50-latka, stawiając mu zarzuty dotyczące narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz gróźb karalnych.




Prokuratura Rejonowa w Mielcu zastosowała wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego. Grozi mu do 3 lat więzienia.




O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.