Tragedia we wsi Książnice, koło Mielca. Kobieta śmiertelnie przygnieciona przez ciągnik

Dziś (20.12) w nocy w Kliszowie doszło do tragedii. Samochód najechał na leżącego na jezdni 37-letniego pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.

Dziś rano na prywatnej posesji w miejscowości Książnice, koło Mielca, doszło do tragedii. 70-letnia kobieta została przygnieciona ciągnikiem, którym kierował jej mąż. Mimo reanimacji jej życia nie udało się uratować   

Do zdarzenia doszło na prywatnej posesji w miejscowości Książnice. 74-letni mężczyzna wykonywał tam prace przy wykorzystaniu ciągnika i ładowarki typu tur.

W pewnym momencie najprawdopodobniej nie zachował ostrożności i doprowadził do przygniecenia swojej żony, 70-letniej kobiety.

Mimo reanimacji jej życia, niestety, nie udało się uratować. Kierujący ciągnikiem 74-latek był trzeźwy. Mieleccy policjanci ustalają dokładne przyczyny tego tragicznego wypadku.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.