W Dniu Kobiet wykonaj bezpłatne badania, może uratujesz życie
Dziś (08.03) w ośrodku Fundacji SOS Życie, odbędą się bezpłatne badania dla pań: mammograficzne w wieku 50-69 l., i cytologiczne (25-59 l.). Co druga kobieta, która tego dnia wykona profilaktyczną mammografię, otrzyma darmowy zestaw kosmetyków. Wystarczy zadzwonić pod nr tel. 017 582-40-60, zarejestrować się i uzgodnić termin.

Oprócz badań, będzie można dostać materiały edukacyjne oraz poczytać o zdrowym stylu życia. Dla chętnych pań odbędzie się bezpłatna nauka samobadania piersi.
–  Rak piersi nie boli, nie daje żadnych widocznych objawów, a skutki zbyt późno wykrytej choroby są groźne dla życia i zdrowia – mówi Kinga Bielec z Fundacji SOS Życie. – Rak piersi wśród wszystkich nowotworów jest największym zabójcą kobiet. Choroba, gdy się pojawi, ma wpływ także na życie bliskich. Dlatego już dziś zachęcamy panie do zadbania o siebie i wykonania bezpłatnej profilaktycznej mammografii i cytologii.
Fundacja SOS mieści się na II piętrze przychodni przy ul. Tańskiego 2 w Mielcu.O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.