Konkurs dla ósmoklasistów. Wygraj zniżkę na kurs

Konkurs dla ósmoklasistów. Wygraj zniżkę na kurs

Mielecka szkoła języków obcych ACCENT zaprasza ósmoklasistów do udziału w konkursie. Do wygrania jest zniżka na kurs języka angielskiego.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przedstawić w języku angielskim zalety znajomości tej mowy. Trzeba też napisać, jak można wykorzystać ten język w życiu zawodowym czy też prywatnym. A wszystko to w pięćdziesięciu znakach. Odpowiedź ślemy na maila: szkolajezykowaccent@gmail.com.

Dla ósmoklasistów

Nagrodzone trzy osoby. Konkurs obowiązuje do 3 września 2021 roku, do godziny 12.00. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na oficjalnej stronie na Facebooku trzy dni później.

Wygrają najciekawsze i najbardziej kreatywne odpowiedzi. O tym, kto dokładnie, zdecyduje specjalnie wyznaczona w tym celu komisję. Regulamin konkursu: https://bit.ly/konkursaccent.

Do wygrania są zniżki na kurs ósmoklasisty. Zajęcia te idealnie przygotują każdego ucznia do egzaminu z języka angielskiego. Kursy odbywać się będą w Mielcu, przy ulicy Sienkiewicza 57/2.

Nie czekaj, zadzwoń pod nr tel. 571-528-231. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisz się już dziś.

Szkoła ACCENT kształci wykorzystując podręczniki (tylko dla szkół językowych) wraz z nowoczesnym oprogramowaniem. Dzięki temu trwale zapamiętasz słowa i wyrażenia, przełamiesz barierę w mówieniu, poprawisz płynność wypowiedzi. Zajęcia prowadzą przyjaźni i doświadczeni lektorzy.

Na kursantów czekają sale multimedialne wraz z interaktywną podłogą do nauki języka angielskiego FUNFLOOR, dzięki czemu dzieci angażują wszystkie zmysły: wzrok, słuch, dotyk i mowę.

Konkurs dla ósmoklasistów. Wygraj zniżkę na kurs
Interaktywna podłoga do nauki języka angielskiego „FUNFLOOR” w mieleckiej szkole ACCENT.

W ofercie szkoły są także zajęcia z języka hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i polskiego dla obcokrajowców. Lekcje odbywają się grupowo lub indywidualnie, stacjonarnie lub online; dwa razy lub raz w tygodniu. Zajęcia organizowane są zarówno dla dzieci, jak i młodzieży i dorosłych.

Promocje i bonusy

Placówka cały czas prowadzi zapisy na rok szkolny 2021/2022 i zaprasza do skorzystania z promocji. Oferowane bonusy:

  • rodzinna: 5% zniżki dla drugiego członka rodziny zapisanego na kurs w danym semestrze,
  • dla studentów: 5%,
  • przy płatności za rok z góry: 7%.

Szkoła ACCENT przygotowała specjalną ofertę dla przyjaciół — zaproś znajomego i odbierz 50 zł. Aby uzyskać rabat, przyjaciel musi zapisać się na kurs języka angielskiego. Podczas zapisu do szkoły musi podać twoje dane. Zgłosić się osobiście w sekretariacie szkoły. Ważnym warunkiem jest 100% płatność za wybrany kurs.

Zniżki ogólne

  • pakiet stały klient – osoby kontynuujące naukę – 50 zł od wartości każdego kursu,
  • pakiet poliglota – osoby uczęszczające na dwa kursy równocześnie – 100 zł od wartości każdego kursu,
  • rabat dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny,
  • pakiet rodzinny – dwie osoby lub więcej z tej samej rodziny np. rodzeństwo, małżeństwo itp. – 50 zł od wartości każdego kursu.

Uwaga, zniżki nie łączą się.

Więcej informacji na stronie www.szkolaaccent.pl
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.