Jaśniej na ulicy Wolności

Wzdłuż jednej z najdłuższych arterii Mielca, ulicy Wolności, wymieniono oświetlenie. Stare lampy zastąpiły nowoczesne i energooszczędne halogenowo – ledowe. Dotyczy to odcinka drogi od ronda przy pływalni krytej na osiedlu Smoczka aż po Szpital Specjalistyczny

Z inwestycji cieszą się okoliczni mieszkańcy: – Ulica Wolności od momentu powstania galerii handlowej stała się traktem bardzo uczęszczanym – zauważa Tomasz Bednarczyk, przewodniczący Rady Osiedla Kazimierza Wielkiego.Tymczasem w ciągu tej ulicy są przejścia dla pieszych, które nie mają sygnalizacji świetlnej. W tym kontekście wymiana lamp jest bardzo potrzebna. Dzięki niej jest bezpieczniej.
Czasem jadąc samochodem nie widzimy przechodniów na pasach. Dlatego jako mieszkańcy popieramy podniesienie mocy oświetlenia i wymianę go na nowoczesne. Czekamy na dalsze ruchy. Mam tu na myśli przede wszystkim budowę inteligentnych przejść dla pieszych – zaznacza Tomasz Bednarczyk.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.