Jasiek Szynal, młody wokalista z Tuszymy, w finale programu Mam Talent

Jasiek Szynal z Tuszymy, w powiecie mieleckim, znalazł się w finale tegorocznej edycji programu Mam Talent. Młody wokalista wystąpił dziś (02.11) w show TVN. Po raz kolejny zaprezentował na scenie programu swój autorski utwór, czym zachwycił publikę i  jury.
Tak jurorzy programu Mam Talent komentowali występ Jaśka Szynala:

  • Agnieszka Chylińska: – Dla mnie to był występ przejmujący, mocno czuję Ciebie jako artystę, wrażliwego chłopaka w trampeczkach, który ma nam bardzo dużo do powiedzenia.
  • Małgorzata Foremniak: – Jesteś niezwykły, Janie, szczery i mądry.
  • Agustin Egurrola: – Najbardziej podobało mi się, że to było prosto z serca, że to było takie szczere, prawdziwe, bez żadnej manier. To byłeś ty od początku do końca. Najważniejsze jest to, że znalazłeś swoją drogę. Teraz idź nią konsekwentnie, bo masz wielki talent.

Dzięki SMS-om telewidzów Jasiek Szynal znalazł się w pierwszej trójce półfinału. O jego promocji o finału zdecydowały głosy jury. Poparły go Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska.
Jasiek Szynal ma tylko 18 lat, ale od dawna występuje na scenie zarówno solo, jak i z zespołami, w tym z Mielecką Orkiestrą Dętą i kapeli Jelly Beans, której od dwóch lat jest wokalistą.

Występ Jaśka Szynala i ogłoszenie wyników obejrzysz TUTAJ.
O Mielec Lokalnie 3108 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.