Niespodzianka w Mielcu. Stal pewnie pokonuje Pogoń Szczecin

Piłkarze Stali Mielec sprawili dziś radość swoim kibicom i pewnie pokonali faworyzowaną Pogoń Szczecin, która zajmuje obecnie trzecie miejsce w Ekstraklasie.
Już w 9. minucie powinno być 1-0 dla miejscowych, ale strzał Adriana Paluchowskiego cudem obronił bramkarz. Potem Stal trzykrotnie była blisko gola, ale za każdym razem czegoś jej brakowało.

Ale co się odwlecze… W 36. minucie mielczanie wyszli na prowadzenie po pięknej akcji zakończonej golem wspomnianego Paluchowskiemu. W drugiej połowie to Pogoń przycisnęła, ale szybko „dostała gonga”. W 49. minucie głową trafił Mateusz Mak. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.

1/16 finału Puchar Polski, środa, 30 października
Stal MielecPogoń Szczecin: 2-0 (Paluchowski 36’, Mak 49’)
FKS:  Damian Primel, Paweł Olszewski, Mateusz Żyro, Maciej Urbańczyk, Mateusz Mak (63’ Wojciech Lisowski), Bartosz Nowak, Adrian Paluchowski, Grzegorz Tomasiewicz (76’ Szymon Stasik), Mateusz Bodzioch, Krystian Getinger, Lukas Bielak (46’ Josip Soljic). Widzów:  2983.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.