Niespodzianka w Mielcu. Stal pewnie pokonuje Pogoń Szczecin

Piłkarze Stali Mielec sprawili dziś radość swoim kibicom i pewnie pokonali faworyzowaną Pogoń Szczecin, która zajmuje obecnie trzecie miejsce w Ekstraklasie.

Już w 9. minucie powinno być 1-0 dla miejscowych, ale strzał Adriana Paluchowskiego cudem obronił bramkarz. Potem Stal trzykrotnie była blisko gola, ale za każdym razem czegoś jej brakowało.

Ale co się odwlecze… W 36. minucie mielczanie wyszli na prowadzenie po pięknej akcji zakończonej golem wspomnianego Paluchowskiemu. W drugiej połowie to Pogoń przycisnęła, ale szybko „dostała gonga”. W 49. minucie głową trafił Mateusz Mak. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.