Kapitan i najlepszy piłkarz Stali Mielec może zimą odejść do Korony Kielce

Fot.: Polsat Sport
Zdaniem ekspertów najlepszy piłkarz Stali Mielec, Mateusz Cholewiak może opuścić swoją drużynę i już wiosną występować na boiskach Ekstraklasy. Kapitanem FKS interesuje się Korona Kielce.

Cholewiak to wychowanek MOSiR-u Jasło. Jesienią w barwach FKS zagrał 15 razy, strzelając 7 goli. To gracz, którego chwali Jakub Żubrowski, były piłkarz mieleckiej Stali, a dziś wyróżniający się zawodnik popularnych „Złocisto-krwistych”. – Znamy się z Mateuszem, w 2016 roku awansowaliśmy razem ze Stalą do pierwszej ligi. To ciekawy piłkarz i poradziłby sobie w Ekstraklasie – mówił Żubrowski.
Bardzo możliwe, że nie będzie on jedynym, który opuści piątą drużynę I ligi. Do Legii Warszawa z wypożyczenia w Mielcu ma wrócić bramkarz Radosław Majecki. Więcej o tym TUTAJ.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.