Majecki może opuścić Stal Mielec
Radosław Majecki zimą może opuścić Mielec i wrócić do Legii Warszawa. O ewentualnych przenosinach utalentowanego bramkarza do stolicy  pisze dzisiejszy (28.11) Przegląd Sportowy:
„Talent, ściana, kocur. Mimo zaledwie 18 lat Radosław Majecki zbiera takie opinie. Obecnie jest zawodnikiem Legii Warszawa, do której trafił trzy lata temu, ale nie wystąpił jeszcze w pierwszej drużynie mistrzów Polski. Teraz przebywa na wypożyczeniu w Stali Mielec. Wygląda na to, że długo nie zagrzeje tam miejsca. Ponoć prezes Legii Dariusz Mioduski rozważa ściągnięcie go na Łazienkowską.
Stanie się tak, jeżeli Majecki już zimą miałby zostać w stolicy bramkarzem numer jeden. W przeciwnym razie znów ma zostać wypożyczony, ale tym razem do klubu ekstraklasy.”
Dodajmy, że Radosław Majecki znalazł się jedenastce najlepszych piłkarzy jesieni sezonu 2017/18 Nice I Ligi, którą wytypował ekspert Polsatu Sport, były reprezentant Polski – Andrzej Iwan.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.