Hałdy ziemi w miejscu przyszłej hali sportowej [ZDJĘCIA, WIDEO]

Minął już ponad rok od podpisania umowy na budowę hali sportowej w Mielcu. Tymczasem w miejscu, gdzie powinny stać przynajmniej fundamenty, są hałdy ziemi.
Od kilku miesięcy trwa tam proces wmontowywania około 1200 kolumn z betonu. Mają one wzmocnić fundamenty przyszłej budowli. Termin zakończenie budowy zaplanowane jest na wiosnę 2021 r.

Koszt przedsięwzięcia przekracza 136 mln zł. Główna arena przyszłej hali sportowej dedykowana będzie dyscyplinom zespołowym. Będą tam trybuny na 3023 widzów, a obok: szatnie, sala konferencyjna, kilka pokoi trenerskich i niewielka sala rozgrzewkowa. Na część basenową hali, której powierzchnia wyniesie 1520 metrów kwadratowych, składać się będą trzy niecki ze stali nierdzewnej.


Materiał wideo
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.