Dziewięć bramek i zwycięstwo
Kibice, którzy przyszli dziś (11.05) na stadion przy ulicy Solskiego w Mielcu, z pewnością nie żałowali swej decyzji – zobaczyli dziewięć bramek i zwycięstwo swoich pupili.

Wynik w zmieniał się jak w kalejdoskopie. Goście  prowadziły trzykrotnie. Końcówka należała jednak do mielczan, strzelili zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry. Dwie bramki dla FKS zdobył Grzegorz Tomasiewicz, po jednej: Denis Gojko, Josip Soljić i Łukasz Janoszka (szóste trafienie w rundzie wiosennej). Stal umocniła się na trzecim miejscu, na awans do ekstraklasy straciła już szanse.

33. kolejka, sobota, 11 maja
Stal Mielec – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 5:4 (Gojko 4’, Tomasiewicz 51’ i 65’, Soljić 69’, Janoszka 90’)
FKS: Seweryn Kiełpin, Leandro (78’ Łukasz Seweryn), Denis Gojko (79’ Adrian Paluchowski), Andreja Prokić, Łukasz Janoszka, Josip Soljić, Bartosz Nowak, Grzegorz Tomasiewicz, Krystian Getinger, Jonatan De Amo Perez, Rafał Grodzicki (14’ Krzysztof Kiercz). Widzów: 3038.O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.