Ekstraklasa nie dla Stali Mielec
ŁKS Łódź wygrał dziś 2-0 w wyjazdowym spotkaniu 32. kolejki Fortuna I ligi z GKS 1962 Jastrzębie i na dwa mecze przed końcem zapewnił sobie awans do Ekstraklasy. Wcześniej promocję na najwyższy szczebel rozgrywkowy zapewnił sobie Raków Częstochowa. Stal Mielec, która zajmuje trzecie miejsce w tabeli, marzenia o odzyskaniu dawnego blasku będzie musiała poczekać co najmniej rok.

Co dalej? – Składamy apel, by w przypadku braku awansu Stali Mielec, tego wszystkiego nie psuć – mówili eksperci Polsat Sport, a na myśli w jednym z ostatnich programów Magazyn Fortuna 1 Ligi.
Apel ekspertów Polsatu Sport

– Składamy apel by w przypadku braku awansu tego wszystkiego nie psuć – wnioskowali eksperci Polsat Sport, a na myśli mieli PGE FKS Stali Mielec. Działo się to w miniony poniedziałek w Magazynie Fortuna 1 Ligi >>> https://www.polsatsport.pl/magazyn/magazyn-fortuna-1-ligi-29-kolejka_6861114/A dzisiaj kolejny Magazyn Fortuna 1 Ligi w Polsacie Sport >>> od godziny 20.30 na portalu Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Extra.#RAZEM #podawnyBLASK

Opublikowany przez FKS Stal Mielec Piątek, 26 kwietnia 2019
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.