Czy to na pewno afera pedofilska?

Afera pedofilska! – „krzyczy” pierwsza strona lokalnego tygodnika Korso. Ktoś pomyśli, że tekst dotyczy grupy zwyrodnialców, którzy wykorzystywali seksualnie dzieci, rejestrowali to i sprzedawali z zyskiem. Tymczasem chodzi o 29-letniego typa, który klikał z 13-letnią dziewczyną na internetowym czacie.  Ale dobrze, oddajmy głos Korso:

„Umówił się z nią na randkę, choć tak naprawdę chodziło mu tylko o seks z dzieckiem – czytamy z zapartym tchem. – Co stało się z pedofilem? Co stało się z dziewczynką?”.

Teraz fakty. Z relacji policji wynika, że dwaj dębiczanie zalogowali się w sieci nickiem, który mógł sugerować, że są 13-letnią dziewczynką. Wśród osób biorących udział w rozmowie pojawił się internauta, który zaproponował „nastolatce” spotkanie. 29-latek tłumaczył potem policji, że spotkanie z „13-latką” było sprowokowane jego ciekawością. Więcej o tym TUTAJ.
Flirt z 13-latką jest karygodny. Zwłaszcza, gdy ma kontekst erotyczny. Ale czy taka dziewczyna jest dzieckiem, a spotykający się z nią  pedofilem? I w końcu – czy to afera pedofilska?
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.