Partnerem mieleckich piłkarzy ręcznych została… firma Kronospan. Jarosław Szczerba: – Nie mogę tego znieść
Jednym z partnerów (sponsorów) niedzielnego (06.10) meczu piłki ręcznej SPR Stal Mielec – Zagłębie Mielec będzie „dobrze znana” w mieście nad Wisłoką… firma Kronospan.

Informacja o kontrowersyjnym sponsorze dostępna jest na stronie klubu, była również na Facebooku, ale prawdopodobnie w wyniku zalewu negatywnych komentarzy została usunięta.
Na wieść o tym bardzo ostro zareagował Jarosław Szczerba, wychowanek i wieloletni zawodnik SPR, dziś przewodniczący Komisji Sportu Rady Miejskiej. Oto co napisał w tej sprawie:

„Piłka ręczna to dyscyplina dzięki której spełniłem swoje marzenia, ukształtowała mnie jako człowieka, pozwoliła poznać co to honor-siła-niezależność. Jestem wychowankiem tego klubu. W obliczu dzisiejszych informacji w poniedziałek zrzekam się członkostwa w SPR oraz oddaje karnet na cały sezon bez zwrotu gotówki. Celem nadrzędnym jest honor i wartości, jakie wpajają nam rodzice.  Jako mielczanin nie mogę znieść w sercu powyższej informacji. Życzę powodzenia ale na mnie już nie liczcie z tym sponsorem”.
Firma Kronospan jest chyba najbardziej znienawidzonym przedsiębiorstwem w Mielcu. Mieszkańcy obwiniają go o zatruwanie powietrza. Mówią, że przez to wzrosła liczba chorób dróg oddechowych, a nawet nowotworów. Przeciwko fabryce organizowane były wielotysięczne protesty.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

6 Komentarzy

   • Panie Jaroslawie grajkiem Pan był słabym, a pana odejścia też nikt nie zauważy, radnym jest Pan słabym też proponuję odejść z honorem zamiast szczekac tylko, bo poza tym nic Pan nie zrobił dla miasta. Pamiętam Pana na siatkówce, chodził Pan na każdy mecz a na koszulkach był melnox, jest Pan hipokryta

  • A z czego ma BRW robić meble??? Większość mebli jest z płyty, jak nie z Krono, to od innego producenta, który też truje, tylko że poza Mielcem. Nie wpadajmy w paranoję, bo zaraz cały przemysł w Mielcu oflagujecie.

 1. P. Szczerba: 1.po pierwsze jeszcze nic Pan nie zrobił dla SPR wiec najpierw niech Pan coś zrobi a potem grozi że nic nie zrobi,
  2. Po drugie celem i zdaniem Zarządu SPR jest pozyskiwanie Sponsorów co też czynią,
  3. po trzecie Pana zobowiązywanie wyborcze było miedzy innymi oczyszczenie powietrza w Mielcu więc Pana i Rady nieudolność nich Pan nie tłumaczy i realizuje kosztem SPR Stal
  Reasumują Pan niech robi swoje Zarząd SPR Niech robi Swoje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.