Zmarł Andrzej Pawełczak – lekarz szpitala w Mielcu

Zmarł Andrzej Pawełczak - lekarz szpitala w Mielcu

Mielecki szpital poinformował dziś o śmierci wieloletniego lekarza tej placówki. Andrzej Pawełczak, bo o nim mowa, był specjalistą w zakresie chemioterapii nowotworów.

Andrzej Pawełczak, po ukończeniu Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, uzyskał tytuł lekarza w 1985 roku. Pracował w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie do roku 2003.
Następnie trafił o mieleckiej lecznicy, gdzie wiele lat poświęcił pracy na Oddziale Paliacji. Był tam szczególnie doceniany przez pacjentów i współpracowników za empatię, życzliwość i ciepło.

– Rodzinie i przyjaciołom składamy wyrazy współczucia i najszczersze kondolencje z powodu niepowetowanej straty – przekazuje szpital.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.