Znamy dokładną datę emisji programu “Kuchenne rewolucje” z Mielca

Znamy dokładną datę emisji “Kuchennych rewolucji” z Mielca

Jak wiemy już od pierwszych dni grudnia, w Mielcu Magda Gessler przeprowadza w jednej z restauracji swoje „Kuchenne rewolucje”. Początkowo nie było wiadomo, o który lokal chodzi. Generalnie działania owiane były tajemnicą, aż do czasu zorganizowania oficjalnej konferencji prasowej. Szybko okazało się, że gwiazda TVN odmieni restaurację / pizzerię Vis a Vis zlokalizowaną przy ulicy ks. Skargi 9. Wiadomo już, kiedy nastąpi emisja mieleckiego odcinka.
Wizyta ekipy TVN, wraz z najpopularniejszą polską restauratorką, wzbudziła wśród mieszkańców miasta niemałe emocje. Wielu chciałoby przecież przekonać się na własnym podniebieniu, “jak smakują zmiany” po legendarnych rewolucjach Magdy Gessler.

„Kuchenne rewolucje” w Mielcu. Kiedy premiera odcinka z Vis a Vis?

Produkcja kulinarnego show emitowanego przez TVN niechętnie dzieli się konkretnymi informacjami dotyczącymi trwających prac nad przemianą mieleckiej restauracji. Autorzy programu ewidentnie wolą, byśmy zakulisowe smaczki zobaczyli dopiero na antenie. Dziennikarzom portalu WD.pl (Wiadomości Dnia) udało się jednak dotrzeć do konkretów.
Wiemy już zatem, kiedy nastąpi emisja „Kuchennych rewolucji” z Mielca w telewizji TVN. Wcześniej powszechnie jasne było tylko, że będzie to “po nowym roku”. Dziś mamy już oficjalne, zdecydowanie bardziej precyzyjne informacje.

Mianowicie ogólnopolskie media ustaliły, że niemal na pewno będzie to pierwszy tydzień marca 2023 r. Potwierdziła to osoba zarządzająca pracami nad „Kuchennymi rewolucjami”.

– Nie mamy jeszcze pewności, kiedy ruszy ramówka – czy w lutym, czy w marcu, ale raczej na pewno tak – będzie to początek marca – przekazała redakcji WD.pl Joanna Haręża, reżyserka programu.
Czytaj również:

Magda Gessler z „kuchenną rewolucją” w Mielcu
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.