Magda Gessler z „kuchenną rewolucją” w Mielcu

Magda Gessler z „kuchenną rewolucją” w Mielcu

To potwierdzone. Magda Gessler – restauratorka, bizneswoman, malarka, felietonistka i wielka osobowość telewizyjna – odwiedzi Mielec. W jednej z tamtejszych restauracji przeprowadzić „kuchenną rewolucję”. Szczegóły dotyczące tej sprawy mamy poznać na specjalnie zwołanej w tym celu konferencji prasowej.

„Kuchenne rewolucje” to popularny polski reality show, emitowany na antenie TVN od 2010 r. Program oparty jest na amerykańskim „Kitchen Nightmares”.
W każdym odcinku Magda Gessler odwiedza jedną restaurację i w ciągu czterech dni dzieli się z właścicielami i personelem lokalu wskazówkami dotyczącymi pracy w branży gastronomicznej.

Najpierw analizuje sytuację, później komentuje ją i proponuje metody rozwiązania problemów (nowe potrawy do menu, sugeruje zatrudnienie nowych osób czy zmienia wystrój wnętrza).

Kilka tygodni po przeprowadzeniu zmian, ponownie odwiedza restaurację, by sprawdzić, jak radzą sobie jej właściciele. Zazwyczaj kończy się szczęśliwie.

Teraz Magda Gessler zamierza przeprowadzić taką „kuchenną rewolucję” w Mielcu. Informację tę potwierdziła nam Joanna Haręża, reżyser programu.
Jaki lokal czekają radykalne zmiany? Nieoficjalnie mówi się, że może to być restauracja Vis a Vis.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.