Ależ występ młodego mielczanina. Kamil Jachyra wygrał finał „Szansy na sukces”

Ależ występ młodego mielczanina. Kamil Jachyra wygrał finał "Szansy na sukces"

Kamil Jachyra odniósł dziś ogromny sukces. Piętnastolatek z Mielca wygrał  finał „Szansy na Sukces”. O jego zwycięstwie zdecydowali widzowie.

Kamil Jachyra wygrał jeden z ostatnich odcinków programu „Szansa na sukces”, wykonując utwór De Mono „Zostańmy sami”. Jego występ można było obejrzeć w niedzielę (27.11) na antenie TVP2.
Zwycięstwo to dało mu przepustkę do finału, który odbył się dziś w Warszawie. Dwunastka uczestników zaśpiewała wcześniej przygotowane utwory.

Kamil zaprezentował znany utwór Andrzeja Piasecznego i Roberta Chojnackiego „Niecierpliwi”.

Występ ten na tyle przypadł do gustu widzów, że ci w głosowaniu SMS zdecydowali, iż młody mielczanin znajdzie się w najlepszej trójce wykonawców finału.
Na tym etapie Kamil zaśpiewał piosenkę zespołu Universe „Wołanie przez ciszę”, wzruszając jury i publikę. Wykonanie to poruszyło też widzów, którzy SMS-ami zdecydowali o zwycięstwie 15-latka.

To oznacza, że zobaczymy go na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu 2023. Tam wystąpi w konkursie debiutów, gdzie zaśpiewa swój autorski utwór.

– Dziękuję, że we mnie wierzycie. Dzięki temu i ja wierzę w siebie. Jestem niezmiernie wdzięczny tym, którzy na mnie głosowali i wspierali. Zachęcam do oglądania mnie w Opolu. – powiedział wzruszony mielczanin zaraz po ogłoszeniu werdyktu.
Występ Kamila można było obejrzeć dziś w TVP2.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.