Gabriela Golec i Adrian Irla z Zespołu Szkół w Radomyślu Wielkim ze Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Gabriela Golec i Adrian Irla z Zespołu Szkół w Radomyślu Wielkim ze Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Zespół Szkół w Radomyślu Wielkim ma dwoje stypendystów Prezesa Rady Ministrów. Są to: Gabriela Golec z klasy 3 Technikum oraz Adrian Irla z klasy 4 Technikum. Gratulacje.

Uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów odbyła się w środę (14.12) w siedzibie Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.
Zdolną młodzież z regionu została uhonorowana przez wojewodę Ewę Leniart oraz podkarpacką kurator oświaty, Małgorzata Rauch.

W gronie stypendystów znalazło się dwoje uczniów Zespołu Szkół w Radomyślu Wielkim. Są to: Gabriela Golec z klasy 3 Technikum oraz Adrian Irla z klasy 4 Technikum/po gimnazjum.

Stypendium premiera jest jedną z form nagradzania najzdolniejszych uczniów szkół, w których nauka kończy się egzaminem dojrzałości. Może je otrzymać uczeń, który uzyskał promocję z wyróżnieniem i najwyższą w danej szkole średnią ocen.
Wyróżnienie to może dostać też  młody człowiek, który wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.
O Mielec Lokalnie 3090 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.