Zmarł motocyklista, który zderzył się z busem

Dramat w Wadowicach Dolnych. Ludzkie zwłoki w studni

Niestety nie udało się uratować życia kierowcy hondy, który wczoraj w Piątkowcu zderzył się z busem. 37-letni mężczyzna zmarł dziś rano w Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu.
Do tragedii doszło w niedzielę (15.05), około godziny 16 w Piątkowcu, w gminie Wadowice Górne.

Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący motocyklem marki Honda, chcąc uniknąć najechania na tył jadącego przed nim pojazdu, zjechał na przeciwległy pas. Tam zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym busem marki Renault Trafic.

Ciężko rannego motocyklistę (37 l.) karetka zabrała do mieleckiego szpitala. Niestety dziś rano w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Na miejscu wypadku pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza. Mundurowi przeprowadzili oględziny z udziałem technika kryminalistyki.
Policjanci wykonali dokumentację fotograficzną i zabezpieczyli ślady, które pozwolą wyjaśnić okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.