Zatrzymali dwadzieścia osób poszukiwanych przez sądy

Mieszkaniec gminy Czermin kradł, oszukiwał, niszczył...

Mieleccy policjanci zatrzymali w tym miesiącu aż dwadzieścia osób poszukiwanych przez sądy. Osoby te ścigano celem odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. Wszyscy oni trafili do zakładu karnego.

Działania mieleckich funkcjonariuszy w zakresie poszukiwanych przez sądy dotyczyły nie tylko terenu miejscowego powiatu, ale także całego kraju.
Przykładowo na terenie Łodzi zatrzymali oni 42-letniego mężczyznę. Wydano za nim list gończy celem zatrzymania i osadzenia w zakładzie karnym.

Sukcesem zakończyły się też działania policjantów w Warszawie, gdzie ujęto 66-latka poszukiwanego listem gończym w celu odbycia kary. Mężczyzna od sierpnia 2022 roku ukrywał się przed organami ścigania. Teraz najbliższy rok spędzi w za kratami więzienia.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.