Tragiczny pożar we wsi Babicha. Znaleźli zwęglone zwłoki mężczyzny [ZDJĘCIA]

Dziś (20.12) w nocy w Kliszowie doszło do tragedii. Samochód najechał na leżącego na jezdni 37-letniego pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.

Dziś rano we wsi Babicha, w gminie Tuszów Narodowy, doszło do tragedii. Po ugaszeniu pożaru garażu strażacy znaleźli zwęglone zwłoki mężczyzny.
O pożarze na terenie jednego z gospodarstw w miejscowości Babicha strażacy zostali powiadomieni dziś (26.03) około godziny 6. Płonął garaż. W środku budynku znajdował się też pojazd.

Niestety, po ugaszeniu ognia strażacy odkryli ciało młodego mężczyzny. Wszystko wskazuje, że to 24-letni mieszkaniec posesji. W akcji gaśniczej uczestniczyli strażacy Państwowej Straży Pożarnej z Mielca.

Z żywiołem walczyły też jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Jaślan, Babicha i Borków Nizińskich.

Na miejscu zjawiła się też karetka Pogotowia Ratunkowego. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.
O Mielec Lokalnie 3108 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.